trende

Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf branda veya şeffaf pvc olarak bildiğimiz bu ürün, 0.60 mm kalınlığında veya 0.80 mm kalınlığında kullanılmaktadır.

Piyasada daha kalın şeffaf pvc brandalar vardır. Fakat branda sektöründe kullanılan 0.60 mm ve 0.80 mm şeffafpvc brandadır. Çünkü kalınlaştıkça daha kolay kırılmaktadır.

Şeffaf Branda Nedir?

Kısaca açıklamak gerekirse; cam ve benzeri ürünlerin alternatifi olarak daha uygun maliyetli, ısı yalıtımı ve sızdırmazlığı ile içerdeki havanın sıcaklığını korumasını sağlayan dört mevsim kullanılabilen şeffaf branda‘dır.

Şeffaf pvc branda Eni 137 cm

0.60 mm Şeffaf pvc branda rulo topu 40 metredir.

0.80 mm Şeffaf branda rulo topu 30 metredir.

1 mm Şeffaf branda rulo topu 25 metredir.

2 mm Şeffaf Branda rulo topu 15 mt ( Eni 1 metredir.)

Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf branda fiyatlarını etkileyen en önemli unsur, kaç metrekare şeffaf branda istendiği ve hangi özelliklerin talep edildiğidir. Sadece ihtiyaç kadar kesilip verilmesi ile şeffaf brandaya işçilik yapılması arasında tabii ki maliyet farkı vardır. İstenilen bir fermuarlı kapı, fermuarlı havalandırma penceresi v.b. işçilikler artı maliyettir.

Pvc Mika Çeşitleri

Üretimini yaptığımız PVC şeffaf mika genel olarak çadırlarda, kış bahçesinde, çantalarda, ayakkabılarda, masa örtüsü, soğuk oda kapısı gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Kalınlıkları müşteri isteğine göre 0,30 mm ve 3 mm arasında belirli kalınlıklarda üretilebilmektedir. İsteğe göre beyaz, mavi, mor ve bazı fosforlu renkte üretilebilmektedir.

1 MM PVC ŞEFFAF MİKA

Geniş yumuşak levhalar üzerine, yüksek kaliteli PVC malzeme kullanılarak, şeffaf, pürüzsüz yüzey ve tek tip renk şeklinde üretilmektedir. Çatlak veya kabarcık içermeyen, ısıya ve soğuğa karşı yüksek dayanma kapasitesi, güçlü asitlere ve alkaliye, sert basınca, darbeye, esnemeye, yaşlanmaya karşı yüksek direnç gösterir ve iyi anti-statik özelliğe, yüksek şeffaflığa ve uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir.

PVC levha elektronik, kimya, ilaç, gıda ve hazır giyim endüstrilerinde geniş uygulamalar bulur ve tezgah üstü, makine yüzeyi ve masaüstü olarak kullanılabilir.

Ürün özellikleri;

Rulo uzunlukları 137 cm x 25 metre ve 150 cm x 25 metre

 • Ana uygulamalar: pencere malzemesi, denizcilik ve kampçılık endüstrisi, vb.
 • Renk seçimi: Şeffaf
 • Şeffaflık: Berrak, Süper net
 • Uygulama sıcaklığı aralığı: -20℃ ila 50℃
 • En düşük Uygulama sıcaklığı: -40℃
 • Kalınlık aralığı: 0,15 mm ila 3,00 mm
 • Maksimum genişlik: 1500mm

Şeffaf  Kış Bahçesi Branda Fiyatları Mika Naylon Fiyat

2019 Güncel Şeffaf Mika Perakende Fiyat Listesi

 • 3 mm Şeffaf cafe Branda 55 Tl +kdv 1 m2
 • 2 mm Şeffaf çadır Branda 45 Tl +kdv 1 m2
 • 1 mm Şeffaf tente Branda 38 Tl + kdv 137 cm
 • 0.80 mm Şeffaf Brandacı 25 Tl +Kdv 137 cm
 • 0.60 mm Şeffaf Stor Branda 22 Tl + Kdv 137 cm
 • 0.50 mm Şeffaf Branda 18 Tl + Kdv 137 cm

2018 ve 2019 Güncel Şeffaf Mika Toptan Fiyat Listesi

 • 3 mm Şeffaf bahçe Branda 50 Tl +kdv 1 m2
 • 2 mm Şeffaf Perde Branda 40 Tl +kdv 1 m2
 • 1 mm Şeffaf balkon Branda 35 Tl + kdv 137 cm
 • 0.80 mm Şeffaf teras Branda 22 Tl +Kdv 137 cm
 • 0.60 mm Şeffaf Brandacı 20 Tl + Kdv 137 cm
 • 0.50 mm Şeffaf Brandalar 16 Tl + Kdv 137 cm

Plastik Polyester Branda Fiyat Listesi için firmamızla iletişime geçiniz. Yorum kısmından yada mail atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şeffaf brandası nedir: Yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen saydam kapama özelliği olan çadır sistemidir. Hızlı kurulum ve taşıma özelliği vardır.

Şeffaf tente branda kullanıldığı alanlarda, ısı ve nem yalıtımı sağlar, kullanılan alanları dış etkenlerden korur. Bu nedenle maliyet azaltıcı etkisi de vardır. Ortamı toz, yağmur ve sudan koruduğu gibi saydam olması nedeni ile içeriyi ve dışarıyı gösteren bir duvar özelliğindedir.

Şeffaf brandalar nasıl yapılır: Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.

Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir branda türü olan şeffaf stor branda, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.

Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir. Şeffaf branda ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır.

Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri vardır. İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm katmaktadır.

07.06.2023
74
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1